کارتن موزی دست دوم موجب فوت دختر پادشاه عربستان شد

کارتن موزی دست دوم  یکی از رایج ترین مواد بازیافتی در انگلستان است. از آنجایی که مقوا از کاغذ (که از الیاف چوب طبیعی ساخته شده است)، یک ماده ایده آل برای بازیافت است.

مقوا راه راه و مقوا خاکستری دو نوع رایج مقوا هستند و برای جعبه های کاغذی و مواد بسته بندی استفاده می شوند.

انواع مختلفی از مقوا از جمله جعبه ها، لوله ها و ظروف را می توان بازیافت کرد و در نتیجه دوباره مورد استفاده قرار داد. با این حال، اگر مقوا با گریس یا روغن آلوده شده باشد مثلاً یک جعبه پیتزا، نمی توان آن را بازیافت کرد.

یکی از مهمترین مزایای بازیافت مقوا این است که حجم زباله های ارسالی به محل دفن زباله را کاهش می دهد. مکان‌های دفن زباله از طریق آلودگی هوا و آب برای محیط زیست محلی مضر هستند.

بنابراین با بازیافت مقوای بیشتر، کمتر به محل دفن زباله ختم می‌شود که در نتیجه اثرات مخرب را کاهش می‌دهد. این چیزی است که ما در اینجا در SL Recycling به شدت به آن علاقه داریم.

ما به‌عنوان یک سازمان پیشرو در مدیریت و بازیافت زباله، از طریق طیف گسترده‌ای از روش‌های به حداقل رساندن زباله، استفاده مجدد و بازیافت، به‌طور مستمر در تلاش هستیم تا زباله‌های صفر را به محل دفن زباله تبدیل کنیم.

در واقع، ما در حال حاضر تقریباً 92 درصد از تمام موادی را که کار می‌کنیم، بازیافت می‌کنیم و تمرکز خود را بر دور کردن زباله‌ها تا جایی که ممکن است از محل دفن زباله می‌کنیم.

با کاهش میزان زباله هایی که به محل دفن زباله می روند، میزان انتشار گازهای گلخانه ای نیز کاهش می یابد. اگر مقوا به محل دفن زباله فرستاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.