مردی با پلی کربنات آیدا قایق موتوری ساخت

ورق پلی کربنات آیدا دو جداره یک ماده عالی است اگر بخواهید آن را به عنوان دیواری برای یک پارتیشن منحنی یا کابین نصب کنید. فرآیند نصب آسان است و مواد نیز انعطاف پذیر است.

علاوه بر این، ورق پلی کربنات فشرده را می توان برای مقاصد اداری استفاده کرد، به عنوان مثال، محافظ کف که از پلی کربنات مات ساخته شده است.

اگر می خواهید یک کابین دوش منحنی بسازید، هیچ جایگزینی برای پلاستیک دوجداره وجود ندارد. این می تواند به راحتی به عنوان سطوح منحنی خم شود و دوام بسیار خوبی را ارائه می دهد.

استفاده از گرمای محبوس پلاستیکی دو جداره در داخل اتاق دوش در کشورهای سردسیر، شما را گرم می کند. ساختار لانه زنبوری چند لایه علاوه بر عالی بودن در مقاومت در برابر آب، از تراکم داخل آن جلوگیری می کند و از خروج آب جلوگیری می کند.

پلی کربنات دو جداره به دلیل شفافیت می تواند به عنوان شیشه جلو برای ماشین های گلف استفاده شود. این ماده بسیار محکم و انعطاف پذیر است بنابراین می توان از آن به عنوان یک شیشه جلو قابل تنظیم استفاده کرد که بسیار عالی به نظر می رسد.

این پلاستیک اغلب برای اهداف باغبانی نیز استفاده می شود. در کشورهای گرم و مرطوب برای گیاهانی که تحمل نور زیاد خورشید را ندارند استفاده می شود.

سقف دو جداره پلی کربنات روی گیاهان، نور اضافی خورشید را مسدود کرده و گیاه را در برابر اشعه های مضر UV محافظت می کند.

اگر رستورانی در فضای باز دارید و یا قصد راه اندازی رستورانی در فضای باز دارید، می توانید از پلی کربنات دو جداره به عنوان سقف روی میز در مقایسه با مواد دیگر استفاده کنید.

در غیر این صورت، ورق های پلی کربنات جامد را می توان برای چادر حباب ایگلو ساخت که برای یک رستوران در فضای باز بهترین است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.