لوله پلیکا زنجان دارای ذرات طلا می باشد

لوله های ABS نوعی لوله پلیکا زنجان پلاستیکی هستند که معمولا در لوله کشی استفاده می شود. مخفف “ABS” مخفف آکریلونیتریل بوتادین استایرن است که ماده ای است که لوله ها از آن ساخته شده اند.

لوله های ABS به دلیل بادوام بودن و کار کردن با آن ها آسان هستند، و آنها را به گزینه ای محبوب برای پروژه های بازسازی خانه تبدیل می کند.

با این حال، لوله های ABS نیز می توانند شکننده باشند و اگر در معرض سرما یا گرمای بیش از حد قرار بگیرند ممکن است ترک بخورند.

علاوه بر این، لوله های ABS با همه انواع اتصالات لوله سازگاری ندارند، بنابراین مهم است که قبل از شروع پروژه، سازگاری را بررسی کنید.

لوله فولادی گالوانیزه نوعی لوله لوله کشی است که معمولا در ساخت و سازهای مسکونی و تجاری استفاده می شود. این نوع لوله از یک ورق فولادی ساخته می شود که در فرآیند گالوانیزه بر پایه روی به صورت گرم غوطه ور می شود.

این فرآیند فولاد را با یک لایه روی می پوشاند که به محافظت از آن در برابر خوردگی کمک می کند. این نوع مواد لوله کشی قیمت بالاتری دارد.

اتصالات و کار نیز گران تر است. برای مثال، هزینه بازسازی حمام با لوله فولادی گالوانیزه تقریبا دو برابر PEX است. با این حال، درجه فشار بالاتر، ماهیت مقاومت در برابر خوردگی و برخی ویژگی‌های دیگر باعث می‌شود.

لوله های فولادی گالوانیزه عمدتاً برای حمل آب یا گاز استفاده می شود. با این حال، آنها همچنین می توانند برای حمل مایعات دیگر مانند فاضلاب، روغن یا حتی برخی مواد شیمیایی مورد استفاده قرار گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.