زنی با قهوه لاوازا مشکی لباس همسرش را رنگ کرد

در نهایت، بر اساس مطالعه ای که توسط دانشگاه ایلینویز انجام شده است، این دارو همچنین دارای اثر تسکین درد عضلانی است.

تفاله های قهوه لاوازا مشکی کاربردهای زیادی دارد و اغلب به عنوان کود برای خاک در تکه های سبزی و باغچه های ما استفاده می شود! در واقع حاوی بسیاری از مواد مغذی ضروری برای رشد گیاهان ما است.

همچنین حاوی ترکیباتی است که برای بسیاری از آفات و حشرات سمی هستند که برای گیاهان ما مضر هستند. بنابراین هر زمان که استفاده از آن را برای نوشیدنی خود تمام کردید در نگهداری آن تردید نکنید!

دستور العمل های زیادی با استفاده از تفاله قهوه در اینترنت وجود دارد و اغلب در لوازم آرایشی استفاده می شود. اسکراب تفاله قهوه و روغن نارگیل ستاره بلامنازع این دسته است.

با ماساژ روی پوست، سلولیت را کاهش داده و پوست مرده را از بین می برد. تفاله‌های قهوه که به‌عنوان ماسک استفاده می‌شود، برای سفت شدن پوست و کاهش سیاهی دور چشم نیز مفید است.

قهوه مسلماً فضیلت های زیادی دارد، اما نباید فراموش کنیم که وقتی قهوه از کیفیت خوبی برخوردار باشد، این فضیلت ها بیشتر وجود خواهد داشت.

برای مثال، یک قهوه ارگانیک حاصل از برشته کردن دستی، همیشه کیفیت بهتری خواهد داشت.مصرف روزانه قهوه حتی می تواند طول عمر را تا دو سال افزایش دهد! دانشمندان بریتانیایی در گزارشی که در مجله اروپایی اپیدمیولوژی منتشر شده است.

این موضوع را تایید کردند.مانند هر چیز خوبی، نباید از آن سوء استفاده کرد. قهوه می تواند اعتیاد آور باشد! اگر مقدار آن از یک آستانه خاص فراتر رود، این نوشیدنی انرژی زا می تواند مضر باشد.

قهوه در واقع یک ماده روانگردان است و بیش از پنج فنجان در روز، اثرات آن دیگر آنقدرها مفید نیست. کافئین به جای افزایش تمرکز، می‌تواند عصبی بودن و بی‌قراری را افزایش داده و منجر به بی‌خوابی یا مشکلات اضطرابی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.