تولید کیف پول چرم طبیعی زنانه از پوست کروکدیل در آمریکا متوقف شد

آیا خود را یک مینیمالیست می دانید؟ یک جعبه کارت شیک نام شما را صدا می کند. ما نسخه ساده The Row یا کیف پول زیپ دار Bottega Veneta’s Intrecciato را به رنگ سبز کلی دوست داریم.

و امروزه، کیف پول چرم طبیعی زنانه می‌تواند جایگزین مناسبی برای کیف‌های دستی باشد. احتمالاً عادت دارید که در مورد کیف پول خود به معنای گسترده فکر کنید، مانند “چقدر پول نقد دارم؟

اگر کیف پولی را ترجیح می‌دهید که بتواند کمی بیشتر از کارت‌های ضروری و کارت شناسایی شما مناسب باشد، یک کیف پول چرمی جمع‌وجور، دو تایی یا سه تایی گزینه مناسبی است.

برای کسی که به دنبال فضای ذخیره‌سازی بیشتر است، با کیف پول قاره‌ای بزرگ‌تر بروید. کیف پول زیپ دار Cuyana گزینه ای جاودانه است که می توانید برای سال های آینده از آن استفاده کنید و در مجموعه ای از رنگ ها از رژگونه گرفته تا زیتونی و کاراملی موجود است.

می خواهید هندزفری بروید؟ کیف‌های سکه‌ای وجود دارند که مانند کیف‌های کراس‌بادی نیز هستند. نسخه پولک‌دار نقره‌ای پرزرق و برق پرادا یک قرار دوتایی عالی برای هر مهمانی تعطیلات در این فصل است.

از کیف پول سکه ای تا کیسه بادی شبانه، هیچ محدودیتی در مورد اینکه چه شکلی می تواند باشد، چه کاری می تواند انجام دهد یا چقدر می تواند دوام داشته باشد، وجود ندارد.

در بهترین حالت، کیف پول چیزی بیشتر از یک کیف کوچک است که در داخل کیف کار کمی بزرگتر یا جیب کناری کیف ورزشی شما قرار دارد.

با این حال، چنین پتانسیل با اخطار عدم تصمیم همراه است، و بنابراین ما راهنمای نهایی بهترین کیف پول‌های طراح را که دلتان می‌خواهد به شما ارائه می‌کنیم.

کمی فکر کنید، آن را با مزایا، معایب، رنگ‌ها، شکل‌ها و اندازه‌های خود کم کنید و خرید کنید. برای یافتن 18 بهترین کیف پول زنانه به ادامه مطلب بروید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.